KITŲ ŽODŽIAIS

Knygas galima skaityti godžiai praryjant vienu ypu, o galima puslapius tarsi saldainius lukštenti iš popierėlio ir mėgautis vienu po kito su nedidelėmis pertraukomis. Ši man tokia, nes kiekvienas patarimas – net vos vieno sakinio ar vienos pastraipos, savyje slepia didelę istorija, ištisą kažkieno gyvenimą. Buvo tokių, kurie grybštelėjo per širdį, ir tikrai smarkokai. Buvo ir tokių, kurie privertė nusišypsoti. Nes taip artima, pažįstama, nutiko pačiai, sesei, draugei, kolegei. Bet, ko gero, kiekviena šios knygos skaitytoja atras jai artimiausią „lukštenimo“ būdą.
Evelina, 30 m.Žinau, kad padovanosiu šitą knygą savo draugei. Jos santykiai su mama niekada nebuvo tokie, kokių ji norėjo. Mama visada tik reguliavo ir tebereguliuoja jos gyvenimą, aiškina, ką ir kaip ji turi daryti. Tik jokios šilumo nėra tuose santykiuose, noriu, kad knyga ją sušildytų. Gal net padės susikalbėti?
Viola, 38 m. 


Man taip patiko Jūsų knyga, kad nutariau vieną sau pasilikti, o naujai užsakiau dukrai su autografu/palinkėjimu ir dovaniniu įpakavimu:))
Šiandien gavau- perskaičiau tik sausį- toks jausmas kad pati būčiau dukrai rašiusi, nereali knyga!!
Justina

Jeigu būtų nesunku išsiųsti skubiau, būčiau labai laiminga, nes dukra atvažiuoja aplankyti sekmadienį.
Ir ačiū, kad už mane padarėte tai ką turėjau, bet nesuradau laiko, įkvėpimo, o gal tiesiog taip buvo lemta.
Jurgita

Labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad džiaugsis mano dukrytė. Tai knyga, kurią reikia ne PERskaityti, o SKAITYTI. Merginoms – kad žinotų. Moterims – kad nepamirštų. O vyrams – kad suprastų moteris.
Šiandien kavinomes su drauge. Tai va… parodžiau knygą ir iš karto „noriu noriu…“
Norėsiu jai padovanoti, taigi jau dabar man reikia 2 knygų, gal dar daugiau reikės. Ten kiekvienas zodis – 5 eurai! Taigi, dovana neįkainojama. Negaliu tokios nedovanoti, nes parašyta, kaip iš mano galvos, o man nieko nekainavo jos leidyba.
Edita
dviejų vaikų mama ir keturių ( beveik penkių) anūkų močiutė
—-

3 komentarai apie “KITŲ ŽODŽIAIS

  1. Džiaugiuosi atradusi šią knygą. Dovanojau dukrai. Aš tokios knygos neturėjau, tad džiaugiuosi, kad mano dukra ją turi. Tikiuosi ji perduos šią knygą savo dukrai…

    Patinka

  2. Nesu ta,kuriai labai patinka skaityti knygas,bet Jūsų knyga ,kažkas tokio ,ką norėtūsi perduoti iš kartos į kartą .Pasidovanojau ją sau Kalėdoms ir vieną padovanojau sesei.Skaičiau ir atrodė,kad ją parašė man mano mama (labai būčiau norėjusi) .Dabar skaitau jau antrą kartą ,su sese susitarem,kad labiausiai patikusias mintis pasibrauksim ,kad butų galima kasdien pasiskaityt .Kai kurios labai įkvepia… Labai norisi šią knygą padovanoti dar daug kam -draugei ,krikšto dukrai ,sūnaus draugei ,netgi savo mamai…,juk ji -močiutės dukra ,nesvarbu ,kad jau labai suaugusi .Taip norisi ,kad ją perskaitytų kuo daugiau mamų ir dukrų…

    Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s